Toplu email göndermek artık çooook kolay...    Bizi Arayın: 0850 302 62 45 - 90 533 612 20 54
indir  Hızlı Satın Al
Ücretsiz Toplu email programı
EPostaGonder Toplu email gönderim programı
Toplu email gönderim programı

Mail Doğrulama Programı

Mail doğrulama programı ücretli mi?
mail doğrulama programı EPostaGonder programı içerisinde ücretsiz olarak bulunmaktadır. Mail doğrulama programı ek ücretle ayrıca satılmaz.

Mail doğrulaması nasıl yapılır?
email adresilerini doğrulayabilmeniz için statik IP ve o IP'nin 25 nolu portunu internet hizmeti aldığınız servis sağlayıcınıza açtırmalısınız.

Statik IP ve 25 nolu portu açtırmak ücretli mi?
TTnet'den hizmet alıyorsanız ttnet statik ip ücreti aylık 9,90 TL'dir. Superonline'dan hizmet alıyorsanız aylık superonline statik ip ücreti 9TL 'dir. Bu fiyatlat Mayıs 2016 fiyatlarıdır. 25 nolu port ücretsiz olarak servis sağlayıcınız tarafından statik ip niz aktif olduğunda talebiniz ile yapılamaktadır.

Kaçtane mail doğrulaması yapabilirim
sınırsız mail doğrulaması yapabilirsiniz. mail doğrulama hızı ise sizin internet bağlatınıza ve karşı sunucunun yanıt verme hızına bağlıdır.

 

   
© 2012 Bilen Soft Bilg.İnt.ve Bilş.Hiz. Sitemizdeki tüm fotoğraf, yazı, döküman, figür ve düşünce ürünleri telif hakları kapsamında yasal elektronik ticaret mevzuat uyarınca korunmaktadır, Kaynak gösterilerek dahi kopyalanamaz. Bu site ile ilgili kullanım şartlarını okumak için tıklayınız.
 •  Hakkımızda  •  Müşteri Destek  •  Görüş ve Önerileriniz